Patronat medialny

XIV Paulińskie Dni Młodych

Kościół Pon. 24.06.2024 12:11:17
24
cze 2024

W dniach od 15 do 21 lipca w Leśniowie odbędą się XIV Paulińskie Dni Młodych, doroczne spotkanie młodych ludzi z całej Polski organizowane przez Zakon Paulinów. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Na barkach nadziei”, zapraszając uczestników do wspólnej refleksji nad rolą wiary i nadziei w życiu młodego człowieka.

Czas modlitwy, budowania wspólnoty i zabawy
Uczestnicy spotkania będą mieli okazję pogłębić swoją relację z Bogiem poprzez modlitwę, Eucharystię, adorację Najświętszego Sakramentu, a także w Lectio Divina – metodzie kontemplacji Słowa Bożego. Część rekolekcyjną poprowadzi o. Szymon Zaufal OSPPE, paulin ze Świdnicy. Ważnym elementem Dni Młodych będzie również budowanie wspólnoty i integracja w gronie rówieśników. W programie przewidziane są gry, zabawy, tańce, a także wycieczki po okolicy.

Hasło „Na barkach nadziei”

Hasłem tegorocznych Paulińskich Dni Młodych jest „Na barkach nadziei”. Organizatorzy chcą, aby młodzi ludzie podczas spotkania mogli odnaleźć nadzieję na przyszłość, doświadczyć siły wspólnoty i umocnić swoją wiarę.

Dla kogo są Dni Młodych?
Paulińskie Dni Młodych to wydarzenie otwarte dla wszystkich młodych ludzi. Wydarzenie skierowane jest do tych, którzy pragną spędzić czas w atmosferze radości, wiary i wspólnoty.

Więcej informacji i zapisy

Szczegółowe informacje na temat XIV Paulińskich Dni Młodych i formularz rejestracyjny, można znaleźć TUTAJ.Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.