Diecezja siedlecka

XV Pielgrzymka Czytelników „Różańca” i Rodziny Loretańskiej do Loretto

03
kwi 2024

XV Pielgrzymka Czytelników „Różańca” i Rodziny Loretańskiej do Loretto, odbędzie się 11 maja. Hasłem tegorocznego spotkania będą słowa „Obudź Twój naród do wiary”.

Pielgrzymi będą zawierzali Loretańskiej Matce naszą Ojczyznę, wypraszali potrzebne jej łaski i Bożą opiekę. Pielgrzymka do Loretto jest nie tylko czasem duchowego odpoczynku z dala od zgiełku świata wśród pięknej przyrody loretańskiego lasu, ale także okazją, by doświadczyć wspólnoty tych, którzy powierzają swoje życie Maryi, rozszerzając ku Jej czci modlitwę różańcową.

Loretto jest miejscem, gdzie Bóg szczególnie działa przez wstawiennictwo Matki Bożej, jak pragnął tego niegdyś założyciel tego miejsca bł. ks. Ignacy Kłopotowski. Niech czas pielgrzymki stanie się dla nas odpocznieniem przy Jej Niepokalanym Sercu.

Program:
Sobota, 11 maja 2024 r.
Hasło: Obudź Twój naród do wiary
9.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
10.30 – Procesja różańcowa
11.30 – Konferencja – ks. prof. Marek Tatar, autor miesięcznika „Różaniec”
12.30 – Msza święta
14.15 – „Moja rodzina” – koncert
15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia

Zaproszeni są wszyscy
Choć jest to pielgrzymka czytelników „Różańca” i Rodziny Loretańskiej, zaproszeni są na nią wszyscy, zwłaszcza ci, którzy kochają Maryję i którym bliski jest Różaniec. Większe grupy zorganizowane należy zgłaszać do 26 kwietnia do redakcji miesięcznika „Różaniec”: rozaniec@loretanki.pl, tel. 22 612 93 64.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

Więcej informacji na www.rozaniec.eu lub tel. (22) 612 93 64.

Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.