Były premier z wizytą w Maciejowicach
maj 2026
Mateusz Morawiecki kontynuuje otwarte spotkania z mieszkańcami w ramach swojej aktywności politycznej. 19 maja odwiedzi nadwiślańskie Maciejowice, które za czasów jego rządu odzyskały prawa miejskie i zrealizowały wiele prorozwojowych inwestycji.
Jak poinformował burmistrz Tomasz Kwiatkowski, Mateusz Morawiecki – były prezes Rady Ministrów i jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego życia politycznego ostatnich lat – przybędzie do Maciejowic 19 maja. O godz. 17.00 spotka się z mieszkańcami w hali sportowej, zwiedzi Muzeum Tadeusza Kościuszki oraz będzie wizytował inwestycje zrealizowane dzięki wsparciu z Polskiego Ładu – Programu Inwestycji Strategicznych.– To doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy oraz zadania pytań dotyczących zarówno polityki krajowej, jak i międzynarodowej – podkreśla gospodarz gminy Maciejowice.



4 komentarze
I znowu burmistrz Kwiatkowski uprzedził innych samorządowców z powiatu i zaprosił premiera Morawieckiego do gminy. Ma się czym pochwalić bo za rządów Zjednoczonej Prawicy gmina Maciejowice naprawdę poszła do przodu z inwestycjami. I za to ogromne dzięki.
A premier D.Tusk kiedy odwiedzi Powiat Garwoliński? Pewnie nie w tej kadencji, bo by go wygwizdali.
To nasz Poseł Grzegorz Woźniak nie firmuje tego wydarzenia?
Dobrze, że ty Kazimierzu firmujesz jakiekolwiek wydarzenia. szczególnie na płaszczyźnie gminnej straży i ludowych zespołów w wadze ciężkiej..