Kraj

Sytuacja na przejściach granicznych w województwie lubelskim

Kierowcy Sob. 13.01.2024 10:21:57
13
sty 2024

2152 pojazdy ciężarowe odprawili ostatniej doby 12.01 - 12/13.01.2024 r. funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej na towarowych przejściach granicznych w woj. lubelskim - 834 na kierunku przywozowym do Polski i 1318 na kierunku wywozowym z Polski. Ostatniej doby odprawiono łącznie 3457 samochodów osobowych, w tym: 1584 na kierunku przywozowym do Polski, 1873 na kierunku wywozowym z Polski.

Sytuacja przed towarowymi przejściami granicznymi – kierunek wyjazdowy z Polski:

Przejście Kukuryki – Kozłowicze (terminal w Koroszczynie):

• na kierunku wywozowym z Polski odprawy odbywają się na bieżąco.

Przejście Dorohusk – Jagodzin:

• na kierunku wywozowym z Polski do odprawy oczekuje ok. 300 pojazdów ciężarowych. Szacunkowy czas oczekiwania – BRAK DANYCH (w związku z trwającym protestem przewoźników informujemy, że czas oczekiwania pojazdów ciężarowych w kolejce nie jest zależny od służb granicznych i nie jest możliwy do oszacowania).

Przejście Hrebenne – Rawa Ruska:

• na kierunku wywozowym z Polski do odprawy oczekuje ok. 400 pojazdów ciężarowych. Szacunkowy czas oczekiwania – BRAK DANYCH (w związku z trwającym protestem przewoźników informujemy, że czas oczekiwania pojazdów ciężarowych w kolejce nie jest zależny od służb granicznych i nie jest możliwy do oszacowania).

Przejście Zosin – Ustiług:

• na kierunku wywozowym z Polski do odprawy oczekuje 10 pojazdów ciężarowych – szacunkowy czas oczekiwania to 1 godzina.

Przejście Dołhobyczów – Uhrynow:

• na kierunku wywozowym z Polski do odprawy oczekuje ok. 30 pojazdów ciężarowych – szacunkowy czas oczekiwania to 3 godziny.

źródło: Referat Komunikacji,  Izba Administracji Skarbowej w Lublinie 

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.