Zgłoszenia do TOP REGIONU 2023 przedłużone do 3 grudnia

Archiwum Czw. 02.11.2023 13:12:10
02
lis 2023

W związku z licznymi prośbami, przedłużamy termin składania propozycji do TOP REGIONU 2023 do niedzieli 3 grudnia do godz. 24:00! Propozycje przyjmujemy w 4 kategoriach: inwestycja, wydarzenie kulturalne, wydarzenie sportowe lub sportowiec oraz inicjatywa społeczna.

Zgłoszenia nadsyłać można poprzez wiadomość na Facebooku/Instagramie Radia lub na adres e-mail konkurs@radiopodlasie.pl.

W zgłoszeniu należy uwzględnić:
- nazwę,
- termin,
- dane organizatora w tym telefon kontaktowy
- oraz link do publikacji w Internecie materiałów na temat danego wydarzenia, inwestycji czy inicjatywy

Zgłoszeń mogą dokonać jednostki samorządu, ośrodki kultury oraz kluby sportowe i instytucje zajmujące się sportem w naszym regionie oraz osoby indywidualne.

Zgodnie z Regulaminem Plebiscytu (w załączniku) zgłoszone Wydarzenie powinno mieć miejsce w okresie od 1 grudnia 2022 roku do 30 listopada 2023 roku.
Na początku grudnia zostanie przygotowane zestawienie a następnie opublikujemy specjalny formularz, za pomocą którego będzie można oddać głos na „TOP REGIONU 2023”.

Ogłoszenie zwycięzców plebiscytu oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w pierwszej połowie stycznia 2024 roku, podczas dorocznego spotkania opłatkowego samorządowców, przedsiębiorców i przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie.

Redakcja Katolickiego Radia Podlasie
i portalu podlasie24.pl

Regulamin Plebiscytu POBIERZ

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.